Stanowisko

Praktyka / Social Media Manager/ka

Profil Działalności

Praktyki dotyczą wsparcia Stowarzyszenia FILMFORUM w zakresie działań promocyjnych.

Adres

FILMFORUM ul. gen. W. Andersa 35 00-159 Warszawa

Województwo
Mazowieckie
Słowa kluczowe
  • PR
Termin Praktyk
27.02.2024 - 30.06.2024
Długość Praktyk
160 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

3 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

Zadaniem Praktykanta/ki będzie tworzenie angażującego contentu na potrzeby mediów społecznościowych, śledzenie trendów, realizacja założonej strategii promocyjnej.

Cel Praktyk

Oferujemy możliwość poznania mediów społecznościowych od profesjonalnej strony, zdobycie praktycznego doświadczenia w planowaniu strategii promocyjnych wydarzeń kulturalnych i naukę programu Canva Pro. Staż będzie okazją do realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

Preferowane kierunki studiów

Preferowane są osoby wiążące przyszłość zawodową z karierą w Internecie, zainteresowane influencingiem, social media managementem, marketingiem, PR i/lub ukierunkowane na działalność związaną z branżą reklamową.

Dodatkowe wymagania

Od kandydatów/ek oczekujemy entuzjazmu, kreatywności i komunikatywności, skuteczności w budowaniu zaangażowania na profilach w mediach społecznościowych (wystarczą prywatne konta), dobrego rozeznania w serwisach Instagram i Tik Tok oraz chęci poznawania nowych trendów i zgłębiania nowych możliwości social mediów.

Zainteresowanie kinem oraz branżą filmową będzie dodatkowym atutem.

Uwagi

Praktyki odbywają się w ramach porozumienia wolontariackiego i nie przewidują wynagrodzenia dla Praktykantów/tek.

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.