Zastępca dyrektora ds. infrastruktury, inwestycji i administracji

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.01 15.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Muzeum Etnograficzne w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko zastępcy dyrektora ds. infrastruktury, inwestycji i administracji.

Zakres:

- gospodarka nieruchomościami należącymi do Muzeum, zapewnienie im prawidłowej ochrony oraz właściwego stanu technicznego
- sprawowanie odpowiedzialności za prawidłowy przebieg postępowań w zakresie procedur udzielania zamówień publicznych
- stały monitoring ustawodawstwa związanego z instytucjami sektora publicznego (z naciskiem na instytucje kultury), bieżącej problematyki z tym związanej; aktualizacja związanych z tym uregulowań wewnętrznych w powierzonych zakresach.
- planowanie i przygotowywanie remontów oraz inwestycji oraz nadzór nad ich realizacją; rozliczanie środków
- monitoring dodatkowych źródeł finansowania związanych z powierzonymi zakresami, w szczególności z inwestycjami
- organizacja i nadzór nad utrzymaniem czystości w budynkach Muzeum
- zapewnienie warunków dla sprawnej realizacji (w wymiarze technicznym i logistycznym) działalności Muzeum, we współpracy z Dyrektorem Muzeum raz zastępcą dyrektora ds. pracy z publicznością
- współdziałanie z Głównym Księgowym w zakresie racjonalnego kształtowania, realizacji i monitorowania budżetu instytucji w powierzonych zakresach
- współdziałanie z Głównym Konserwatorem i Głównym Inwentaryzatorem w zakresie ochrony zbiorów oraz zapewnienia optymalnych warunków ich przechowywania
- wykonywanie ustawowych obowiązków związanych z Obroną Cywilną, przepisami BHP i PPOŻ
- prowadzenie sprawozdań w powierzonych zakresach

Wymagania

Oczekiwana postawa:

- rzetelność, sumienność, uczciwość
- umiejętność zasięgnięcia i uwzględnienia innych opinii dla podjęcia optymalnych rozwiązań
- umiejętność przyznania się do błędu i konstruktywne podejście do ciągłego uczenia się
- elastyczność, umiejętność reagowania w nowych sytuacjach, gotowość do wsparcia innych osób z zespołu
- gotowość podejmowania nowych wyzwań

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w w zarządzaniu powierzonymi zadaniami/zakresami, chętnie na wymienionych wyżej polach,
- dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych
- spełnianie oczekiwanych cech postaw

Mile widziane:

- wykształcenie z zakresu administracji
- doświadczenie w pracy w instytucjach sektora publicznego
- prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilną pracę w instytucji podejmującej ciekawe wyzwania
- przyjazny klimat pracy

Warunki aplikowania

Zgłoszenia

List motywacyjny oraz CV należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: bartosz@etnomuzeum.eu, do 15 stycznia 2021 r., wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja: Zastępca dyrektora ds. infrastruktury, inwestycji i administracji”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.