Współpracownik w Galerii Kordegarda – Opiekun ekspozycji wystawienniczej i księgarni NCK

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

02.08 31.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zakres zadań:

• obsługa zwiedzających;
• monitorowanie sali wystawowej;
• przekazywanie zwiedzającym ogólnych informacji o eksponatach i
założeniach danej wystawy oraz działalności Galerii;
• zbieranie i przekazywanie informacji o frekwencji wystaw i stanie ekspozycji;
• pomoc przy organizacji wystaw, wernisaży i dodatkowych wydarzeń;
• proste prace techniczne i porządkowe;

dodatkowo obsługa Księgarni NCK, w tym:

• obsługa klientów Księgarni NCK i udzielanie informacji o nowościach
wydawniczych NCK
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego wystawianie faktur VAT;
• dbałość o aktualizację witryny Galerii.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• dyspozycyjności minimum 100 godzin w miesiącu w godzinach 11:00-19:00
w tym dyspozycyjność w weekendy - (praca zmianowa w godz. 11:00-15:00,
15:00-19:00, 11:00-19:00);
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• umiejętność pracy w zespole;
• wysoka kultura osobista;
• komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne;
• asertywność;
• obowiązkowość i punktualność;

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• zainteresowanie historią sztuki, historią i literaturą;
• znajomość obsługi kasy fiskalnej;

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów na kierunkach humanistycznych

Oferujemy

Oferujemy:

• pracę w oparciu o umowę zlecenie w prestiżowej Galerii w Warszawie do
końca roku z możliwością przedłużenia ;
• pracę w systemie zmianowym w trzech wariantach godzinowych:11.00-
15.00 , 15.00- 19.00 i 11.00 – 19.00 - ruchomy grafik do ustalenia
indywidualne;
• możliwość zaangażowania się i współtworzenia wydarzeń kulturalnych
realizowanych przez Narodowe Centrum Kultury;
• wynagrodzenie : 22,60 zł. brutto za 1h.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy link:

Rekrutację przewidujemy gł. w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.