Stanowisko

Wolontariusz Avant Art Festival 2021

Umowa
wolontariat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

07.09 16.09

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

Do głównych zadań wolontariuszy należą: opieka nad artystami, wsparcie w produkcji, obsługa punktów akredytacyjnych i informacyjnych, sprzedaż biletów, przygotowanie backstage'ów, sprzedaż merchu artystów oraz festiwalowego.

Wymagania

- Dyspozycyjność w czasie festiwalu (27.09 - 2.10) w co najmniej część wieczorów, jak i czasem w ciągu dnia. Dokładny harmonogram ustalany będzie na spotkaniu organizacyjnym.
- Komunikatywny angielski i polski

Oferujemy

Doświadczenie jak wygląda z bliska organizacja festiwalu muzycznego, bliski kontakt z artystami, a także możliwość zobaczenia na żywo wielu niesamowicie ciekawych projektów muzycznych.

Zapraszamy do wypełnienia formularza: https://forms.gle/UM8wfECLcSa8wF4y6

Na zgłoszenia czekamy do 16. września.
Wybrane osoby otrzymają informację mailem i zaproszenie na spotkanie organizacyjne (w