Stanowisko

Wolontariat przy 10. Splat!FilmFest (Warszawa)

Umowa
wolontariat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

25.09 04.10

Słowa kluczowe
  • Film

Opis stanowiska

wolontariat przy międzynarodowym festiwalu nowego kina gatunkowego Splat!FilmFest

Wymagania

Dostępność w dniach 25-31 paździenrika w Warszawie (wcześniej odbędą się przygotowania do wolontariatu)

Oferujemy

Oferujemy wolontariat przy międzynarodowym festiwalu nowego kina gatunkowego Splat!FilmFest, podczas edycji warszawskiej, która odbywa się w Kinotece w dn. 24 - 31 paździenrika 2024.

Jeśli chcesz zobaczyć jak organizuje się festiwal filmowy, zdobyć nowe umiejętności, poznać ciekawych ludzi, zapoznać się z najnowszymi filmami gatunkowymi i wziąć udział w najbardziej oryginalnym festiwalu filmowym w Polsce – to wolontariat Splat!FilmFest jest właśnie dla Ciebie.

ZGŁOSZENIA NA WOLONTARIAT PRZYJMUJEMY POPRZEZ FORMULARZ: https://tinyurl.com/5n8bcm2e