Stanowisko

Wolontariat na Igrzyskach Wolności 2021

Umowa
wolontariat
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

02.07 15.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Literatura
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zespół Igrzysk Wolności ogłasza nabór wolontariuszy, którzy w czasie Igrzysk Wolności 2021 będą działać ramię w ramię z organizatorami by tegoroczna edycja wydarzenia nie miała sobie równych!

Kogo szukamy?

Osób w każdym wieku, ze znajomością języka angielskiego (poziom komunikatywny lub wyższy), kontaktowych, odpowiedzialnych, kreatywnych, elastycznych oraz przedsiębiorczych i dobrze zorganizowanych.

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy w następujących obszarach:

dział social mediów
dział gości
dział streamingowy
obsługa sal
recepcja gości VIP
recepcja prasowa
obsługa wejścia
pomoc wystawcom
dział sprzedażowy
Często jednak funkcje poszczególnych obszarów przenikają się ze sobą, więc doceniamy elastyczność i zdolność reagowania na nietypowe sytuacje.

Nie zapewniamy zwrotu kosztów dojazdu oraz zakwaterowania.

Wymagania

Wymagana jest dyspozycyjność w dniach trwania tegorocznej edycji, czyli 10-12.09.2021 r.

Oferujemy

Igrzyska Wolności to unikalne, interdyscyplinarne forum wymiany myśli między intelektualistami i artystami. To niepowtarzalna okazja do poznania wyjątkowych osobowości ze świata polityki, ekonomii, gospodarki, mediów, walki o prawa człowieka, muzyki i sztuki. Ponadto każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie, które potwierdzi zaangażowanie w organizację wydarzenia. Istnieje także możliwość odbycia praktyk studenckich.

Aby zostać wolontariuszem wypełnij formularz, który będzie dostępny do 15 sierpnia 2021. Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. W formularzu zgłoszeniowym prosimy o określenie dyspozycyjności podczas festiwalu, jak i sprawdzenie poprawności danych kontaktowych.
link do formularza: https://forms.gle/913E2Jw9uh72qyre7
(!) Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 sierpnia 2021, 23:59. Po naborze wybrane osoby zaprosimy na rozmowę, w której przybliżymy specyfikę wydarzenia i zakres obowiązków.