Stanowisko

Tłumacz/ka Polskiego Języka Migowego

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

27.04 21.05

Słowa kluczowe
  • Badania
  • Dostępność
  • Edukacja
  • Film
  • Marketing
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Sztuka

Opis stanowiska

Usługa tłumaczenia z języka fonicznego (polskiego) na Polski Język Migowe na potrzeby Zamku Królewskiego na Wawelu w 2023 roku.
Tłumaczenie na Polski Język Migowy, warsztatów, oprowadzań zorganizowanych grup osób G/głuchych.
Liczba zleconych usług będzie ustala w miesięcznym harmonogramie.

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:
- posiadasz doświadczenie w realizacji podobnych zadań
- kultura i sztuka są Ci bliskie
- jesteś dyspozycyjny i elastyczny, chętnie dostosujesz się do harmonogramu wydarzeń

Oferujemy

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie do końca 2023 r.
- realizację ciekawych zadań w wyjątkowym miejscu
- poznanie i współpracę z wysokiej klasy specjalistami
- uczestnictwo w warsztatach i oprowadzaniach w ramach realizowanych zadań

Uzupełnienie formularza oraz załączenie CV poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=559b5dd257b44313beb95b6d51121770