Starszy Specjalista/Starsza specjalistka ds. komunikacji kina

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

19.09 25.09

Słowa kluczowe
  • Film
  • Muzeum
  • PR
  • Sztuka

Opis stanowiska

- opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji kina w mediach społecznościowych (z naciskiem na Instagram i Letterboxd), zgodnie ze strategią komunikacji MSN-u
- prowadzenie bieżącej komunikacji kina w w/wym. kanałach, w językach polskim i angielskim (Umiejętności edycji wideo, tworzenia rolek oraz copy)
- obsługa strony internetowej kina
- koordynacja zlecanych na potrzeby kina prac graficznych i wideo
- produkcja materiałów promocyjnych dot. kina
- planowanie i realizacja działań reklamowych dot. kina, np. kolportaż druków, kampanie online
- planowanie i obsługa współprac oraz patronatów dotyczących kina
- kontakt z mediami w zakresie działań kina
- współpraca z działem komunikacji MSN (udział w spotkaniach, uspójnianie strategii), współpraca z zespołem odpowiedzialnym za Kino

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- minimum 3 lata doświadczenia w komunikacji wydarzeń kulturalnych
- znajomość Canvy Pro i Letterbox
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
- doświadczenie w zakresie realizacji zadań wymienionych w zakresie - obowiązków, dysponowanie bazą kontaktów medialnych
- umiejętność zarządzania budżetem i planowania harmonogramów
- samodzielność, dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu
Mile widziane:
- doświadczenie pracy przy festiwalach filmowych lub w kinie
- wiedza z zakresu Zamówień Publicznych
- podstawowa znajomość Photoshopa

Oferujemy

Okres obowiązywania umowy: 1 października 2024-31 marca 2025.
Wymiar godzin w czasie obowiązywania umowy: 80 godzin miesięcznie (październik-grudzień 2024), 160 godzin miesięcznie (styczeń-marzec 2025)

Proszę o składanie swoich aplikacji w języku polskim pod wskazanym linkiem do formularza.
nr postępowania PZP MSN34/WzU/2024