Stanowisko

pracownik w Dziale Konserwacji Muzealiów

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

09.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
1. Wykonywanie prac konserwatorskich przy obiektach wielkoskalowych oraz innych obiektach muzealnych zawierających elementy drewniane, metalowe, płócienne oraz kompozytowe, a w szczególności:
2. Konserwacja i restauracja muzealiów (statki powietrzne) – w tym: przedmioty drewniane, metalowe, tkaniny, itp.;
3. Kontrola stanu zachowania muzealiów i sporządzanie wstępnych dokumentacji konserwatorskich;
4. Udział w wykonywaniu remontów obiektów ruchomych wpisanych do inwentarza muzealnego;
5. Sporządzanie dokumentacji konserwatorskiej w zakresie prac własnych;
6. Przygotowywanie rekomendacji dla zaleceń konserwatorskich związanych z pracami przy obiektach.

Wymagania

Wymagania niezbędne:
Wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe z potwierdzonym co najmniej 3-letnim stażem pracy.

Oferujemy

1. Rodzaj umowy: umowa o pracę – pierwsza umowa na okres próbny w wymiarze
3 miesięcy.
2. Wymiar czasu pracy: 1 etat, pełny wymiar czasu pracy, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.
3. Stanowisko: starszy renowator.
4. Miejsce pracy: Muzeum Lotnictwa Polskiego, Al. Jana Pawła II 39, 31-864 Kraków.
5. Świadczenia dodatkowe: dofinansowanie do kart sportowo-rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wypoczynku, tzw. „wczasy pod gruszą”.
6. Stabilne zatrudnienie, przyjazna atmosfera w miejscu pracy, atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie miasta (z własnym parkingiem), prestiż instytucji kultury.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
1. Życiorys (CV)
2. List motywacyjny (do 3000 znaków)

Termin i sposób składania dokumentów:
Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną z dopiskiem „Rekrutacja – starszy renowator” na adres: info@muzeumlotnictwa.pl lub przez portal pracuj.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30.09.2022 r.

Zgłoszenia kandydatów przesłane na inny niż wskazany powyżej sposób nie będą rozpatrywane.

Do dokumentów sporządzonych w języku obcym należy dostarczyć tłumaczenie tych dokumentów.

Dokumenty winny być przesłane bez zdjęć. W razie przesłania zgłoszenia wraz ze zdjęciem, zgoda Kandydata na przetwarzanie danych obejmuje również zgodę na przetwarzanie wizerunku utrwalonego na przesłanym zdjęciu.

Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną zniszczone po upływie okresu wynikającego z przepisów kancelaryjno-archiwalnych.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
z siedzibą przy al. Jana Pawła II 39, 31-864 Kraków (Muzeum – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Muzeum danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iodo@muzeumlotnictwa.pl.

Muzeum zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi przez siebie Kandydatami.

Wybrani Kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.