Stanowisko

specjalistka/specjalista ds. koordynacji pracy artystycznej

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4500—5500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.07 08.08

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

•koordynacja pracy artystycznej twórców etatowych i doangażowanych
( sprawdzanie dostępności i ustalanie terminów prób oraz spektakli) oraz prowadzenie w tym zakresie stosownej korespondencji z innymi instytucjami kultury oraz agencjami aktorskimi,
•opracowywanie i analizowanie terminów aktorów etatowych,
•przygotowywanie zestawień i sprawozdań dotyczących eksploatacji repertuaru,
•opracowywanie i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji związanej m.in. z obiegiem dokumentów rozliczeniowo-finansowych, przygotowywaniem i prowadzeniem procesu zawierania umów/aneksów związanych z eksploatacją zaplanowanego repertuaru.

Wymagania

•łatwość nawiązywania i umiejętność podtrzymywania kontaktów zawodowych,
•wysoka kultura osobista,
•preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji kultury,
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
•sumienność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie w samorządowej instytucji kultury,
•dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS
•bilety pracownicze na spektakle

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV wraz z listem motywacyjnym) do dnia 8 sierpnia 2021 roku na adres: rekrutacja@trwarszawa.pl. W tytule prosimy o podanie nazwy specjalistka/specjalista ds. koordynacji pracy artystycznej .
Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia dalszego etapu rekrutacji.
Prosimy o załączenie do zgłoszeń następującej klauzuli:
Oświadczam, że jestem świadomy/ świadoma, że przetwarzanie przez TR Warszawa z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 8, 00-590 Warszawa, NIP 5250009594, moich danych osobowych, tj. osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wskazanych w art. 22 [1] ] § 1 Kodeksu pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.),umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych, następuje na podstawie przepisu prawa w celu wzięcia udziału w procedurze rekrutacyjnej.