Specjalist(k)a lub Główny/a specjalist(k)a w Dziale Projektów Zewnętrznych i Wystaw

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4500—6500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.04 21.05

Opis stanowiska

 Budowanie koncepcji merytorycznych wydarzeń i wystaw organizowanych przez Instytut;
 Koordynacja projektów wystawienniczych od momentu koncepcji, przez realizację, po demontaż wystawy i zamknięcie projektu;
 Budowanie harmonogramów i budżetów projektów, dbanie o ich realizację oraz rozliczanie;
 Współpraca z innymi działami Instytutu w zakresie wydarzeń oraz wydawnictw towarzyszących realizowanym wystawom i projektom;
 Koordynacja prac zespołu zaangażowanego w realizację projektu, w tym
z firmami zewnętrznymi, pozyskiwanie kontrahentów;
 Pozyskiwanie licencji i materiałów z zasobów archiwalnych i zewnętrznych;
 Przygotowywanie dokumentów formalnych i umów;
 Opracowywanie wniosków o dofinansowanie projektów ze źródeł zewnętrznych, proponowanie własnych projektów do realizacji;

Wymagania

 Wykształcenie: wyższe w dziedzinie nauk humanistycznych lub społecznych, historii sztuki, architektury i urbanistyki;
 mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach kultury, przy realizacji wystaw lub wydawnictw;
 dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego;
 mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach z obszaru architektury, urbanistyki, zagadnień miejskich;
 znajomość zagadnień prawa autorskiego i pozyskiwania licencji;
 znajomość zagadnień związanych z produkcją wystaw i technicznych aspektów pozyskiwanych materiałów archiwalnych, fotografii;
 znajomość pakietów MS Office i Adobe;
 samodzielność i dobra organizacja pracy;
 rozwinięte zdolności komunikacyjne;
 gotowość do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV i list motywacyjny z podaniem numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej) w terminie do dnia 21 maja 2021 r.,
w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko: Specjalist(ka) w Dziale Projektów Zewnętrznych i Wystaw”
 listownie na adres: Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki,
ul. Foksal 4, 00-366 Warszawa;

 osobiście: w sekretariacie Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki,
ul. Foksal 4, 00-366 Warszawa, w godz. 9.00–16.00;

 w wersji elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@niaiu.pl wpisując
w temacie maila: Dział Projektów Zewnętrznych i Wystaw