Stanowisko

Specjalista_ka ds. edukacji kulturalnej / Edukator_ka

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.02 18.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Szkolenia
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

kreowanie i inicjowanie projektów edukacji kulturalnej o zasięgu ogólnopolskim

opracowanie materiałów merytorycznych do projektów edukacyjnych (scenariusze zajęć, karty prac, wstępy do katalogów, itp.)

opracowanie koncepcji i przygotowanie planu/harmonogramu projektu.

realizacja i monitorowanie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem.

prowadzenie dokumentacji projektowej w tym przygotowywanie umów, dokumentacji zamówieniowej (PZP), kosztorysów, harmonogramów i raportów oraz bieżące rozliczanie projektu

sporządzenie i negocjowanie umów.

udział w ustalaniu warunków formalnych projektów i nadzór nad ich przestrzeganiem.

współpraca z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Wymagania

Nasze wymagania

ukończyłeś_aś studia wyższe na kierunkach humanistycznych: kulturoznawstwo, etnografia, animacja kultury, historia sztuki, historia

możesz pochwalić się minimum 3 letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze realizacji projektów edukacyjnych i kulturalnych w ramach wewnętrznego działu organizacji/instytucji kultury

możesz pochwalić się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w zakresie projektowania i organizacji działań edukacji kulturalnej metodą projektową

potrafisz samodzielnie opracowywać materiały edukacyjne i teksty informacyjne

posiadasz umiejętność zbierania danych i rozpoznawania potrzeb edukacyjnych

pakiet Microsoft Office 365 nie ma przed tobą tajemnic - doskonale poruszasz się w Excel, Word, Power Point oraz Sharepoint

zbierasz wysokie noty za kompetencje organizacyjno – logistyczne oraz interpersonalne

otwartość na nowe metody działania, elastyczność i innowacyjność oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie to cos co cię wyróżnia

procedury i regulaminy, w których musisz się poruszać traktujesz jako wyzwanie/normę nie problem

Oferujemy

czeka na ciebie umowa o pracę na pełen etat

nasza instytucja mieści się przy metrze Płocka - dotrzesz do nas bez kłopotu nie stojąc w korkach

jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 7:00 a 10:00 (pracujemy stacjonarnie)

na wsparcie i pomoc możesz liczyć zawsze, nie tylko w okresie wdrożenia

sfinansujemy twoje szkolenia oraz dofinansujemy studia

otrzymasz kartę przedpłaconą na święta, nagrodę roczną, premie uznaniowe oraz dodatek do wakacji

Mamy dla Ciebie kartę sportową i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

Kandydatów/ki prosimy o przesyłanie CV w języku polskim poprzez powyższy formularz

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej (I etap) i stacjonarnej (II etap).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego