Stanowisko

Specjalista w Dziale Wystaw Zewnętrznych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.02 15.02

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

- udział w realizacji projektów międzynarodowych
- planowanie i produkcja wystaw poza granicami Polski wraz z programem wydarzeń towarzyszących
- współpraca z partnerami zagranicznymi i organizacjami międzynarodowymi
- współorganizacja projektów i wydarzeń związanych z realizacją programu „Korzenie Pamięci”
- współpraca z innymi działami instytucji, w tym w zakresie działań promocyjnych
- koordynacja prac wykonawców, przygotowywanie dokumentacji projektowej
- wsparcie w realizacji innych zadań działu

Wymagania

- z min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, tj. praca w obszarze kultury lub przy realizacji projektów międzynarodowych (mile widziane doświadczenie w obszarze wystawienniczym)
- ze znajomością języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie (regularny kontakt z partnerami zagranicznymi)
- dobrze zorganizowanej, samodzielnej i odpowiedzialnej
- kreatywnej, otwartej i aktywnej – umiejącej proponować nowe rozwiązania i narzędzia, z nastawieniem na rozwiązywanie problemów
- dobrze odnajdującej się w pracy w zespole oraz w realizacji zadań pod presją czasu

Oferujemy

- stabilne warunki pracy i płacy w oparciu o umowę o pracę
- pracę w zgranym, młodym zespole
- możliwość realizacji projektów dla renomowanej instytucji kultury
- możliwość rozwoju zawodowego
- benefity pracownicze (dofinansowanie do karty MultiSport, zwolnienie z opłaty za wstęp na wystawy w polskich muzeach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do dnia 15.02.2023 r. na adres:
Muzeum Powstania Warszawskiego
ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa
Z dopiskiem „specjalista w Dziale Wystaw Zewnętrznych”
lub e-mailem: kadry@1944.pl

Prosimy o zamieszczenie adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z pózn. zm.”
Muzeum zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.