Stanowisko

Specjalista w Dziale Obsługi Ekspozycji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

28.02 31.03

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• oprowadzanie po wystawie stałej i wystawach czasowych Muzeum,
• dbanie o stan ekspozycji,
• poszerzanie wiedzy o historii więzienia mokotowskiego,
• koordynacja grup zwiedzających,
• popularyzacja najnowszej historii Polski,
• sporządzanie bieżącej dokumentacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki: historia, prawo, nauki o bezpieczeństwie, filologia angielska,
• dyspozycyjność w weekendy,
• wysoka kultura osobista,
• znajomość najnowszej historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem dziejów podziemia niepodległościowego, opozycji antykomunistycznej oraz komunistycznego aparatu represji,
• umiejętność działania w stresie,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

• zatrudnienie w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku;
• stabilne warunki zatrudnienia;
• rozwój i podnoszenie umiejętności;

• życiorys/CV, kopia dyplomu ukończenia studiów lub dokument potwierdzający status studenta, podpisana klauzula dotycząca RODO;
• w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@muzeumrakowiecka37.pl
• osobiście: w sekretariacie:
MUZEUM ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH I WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH PRL
(w organizacji), ul. Rakowiecka 37, 02-521 Warszawa w godz. 9.00-15.00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami do dnia: 15.03.2024 r. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.