Stanowisko

Specjalista/tka w dziale organizacyjno-prawnym

Umowa
etat
Wynagrodzenie

5700—5700 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.07 26.07

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

- bieżące prace w dziale organizacyjno-prawnym oraz wsparcie pracy sekretariatu Instytutu,
- współuczestnictwo w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej oraz w przeprowadzaniu postępowań w oparciu o ustawę PZP,
- realizacja zamówień zgodnie z regulaminem zamówień publicznych NIAiU,
- przygotowywanie wzorów umów,
- opracowywanie projektów dokumentów wewnętrznych Instytutu np.: instrukcje, zarządzenia,
- redagowanie pism,
- współpraca z działami merytorycznymi w zakresie formalno-prawnym,
-sporządzanie raportów i protokołów itp.

Wymagania

- ukończone studia z zakresu prawa/administracji,
- minimum roczne doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków,
- doskonała umiejętność organizacji pracy,
- umiejętność koordynacji powierzonych zadań,
- wysokie umiejętności komunikacyjne,
-praktyczna znajomość ustawy PZP,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• wynagrodzenie w wysokości 5700 zł brutto,
• możliwość awansu,
• świadczenie urlopowe,
• karta multisport,
• możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się instytucji kultury

Warunki aplikowania

1. Życiorys/CV wraz z listem motywacyjnym
2. Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki, ul. Foksal 4, 00-366 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji do dnia 26 lipca 2021 r.:
- w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@niaiu.pl wpisując w temacie wiadomości: rekrutacja dział organizacyjno-prawny, lub
- listownie na adres: Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki, ul. Foksal 4,
00-366 Warszawa, lub
- osobiście: w sekretariacie Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki,
ul. Foksal 4, 00-366 Warszawa, w godz. 9.00–16.00.