Stanowisko

specjalista/specjalistka ds. promocji i PR

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 4500 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

05.09 18.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • PR

Opis stanowiska

1. samodzielne, kompleksowe planowanie i realizacja kampanii promocyjnych
2. zarządzanie kanałami projektu w mediach społecznościowych
3. zarządzanie treściami na stronie internetowej miastoliteratury.com
4. redagowanie tekstów, copywriting
5. przygotowywanie i zamawianie materiałów promocyjnych
6. współpraca z wykonawcami (grafikami, fotografami, drukarniami etc.)
7. utrzymywanie dobrych relacji z mediami, pozyskiwanie patronatów medialnych, przygotowywanie informacji prasowych, konferencji prasowych i spotkań z dziennikarzami
8. pozyskiwanie nowych odbiorców i uczestników wydarzeń
9. prowadzenie i rozwijanie komunikacji za pomocą newslettera

Wymagania

1. minimum średniego wykształcenia
2. umiejętności obsługi serwisów społecznościowych i stron w systemie wordpress
3. znajomości pakietu MS Office
4. biegłego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
5. bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
6. znajomości środowiska dziennikarskiego oraz literackiego
7. komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
8. samodzielności i odpowiedzialności w realizowaniu projektów
9. dobrej organizacji pracy oraz dyspozycyjności
10. mile widziana obsługa programów graficznych

Oferujemy

1. stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (1 etat)
2. niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy)
3. wynagrodzenie na poziomie 4500 zł brutto oraz dodatki socjalne
4. możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwoju zawodowego
5. ciekawą i dynamiczną pracę w zespole
6. przyjazną atmosferę i współpracę ze środowiskiem artystycznym i literackim z Gdańska, Polski i zagranicy

CV z danymi do kontaktów w sprawach rekrutacji oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać pocztą elektroniczną w terminie do dnia 18 września 2023 roku włącznie na adres office@ggm.gda.pl

Gdańska Galeria Miejska zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji zgłoszeniowych prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli przekazują Państwo dane inne niż: imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza zakres danych wskazanych w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1976 r. Kodeks pracy, do celów rekrutacyjnych”.