Stanowisko

Specjalista / Specjalistka ds. Fotografii

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

04.01 11.01

Słowa kluczowe
  • Fotografia
  • Muzeum

Opis stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA
• wykonywanie fotografii o charakterze reprodukcyjnym i katalogowym obiektów muzealnych płaskich i przestrzennych
• obróbka plików graficznych zgodnie z wymogami fotografii reprodukcyjnej dla obiektów płaskich,
• ewidencjonowanie fotografii zgodnie z wyznaczonym standardem,

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE STAWIANE KANDYDATOM
• udokumentowane – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; wymagane co najmniej 3 lata pracy przy digitalizacji – preferowane doświadczenie przy fotografowaniu – w sferze muzealnej/produktowej,
• doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym oraz innymi urządzeniami studyjnymi,
• znajomość zasad oświetlenia obiektów muzealnych w warunkach studyjnych,
• dobra znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem barwą (tworzeniem profili ICC)
• umiejętność współpracy w zespole w celu sprawnego przebiegu realizacji procesów digitalizacji,
• odpowiedzialność,
• umiejętność planowania i zdolności organizacyjne,
• co najmniej bierna znajomość języka angielskiego,
• obsługa programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Camera Raw, Capture One
• obsługa komputera – programów MS Office (Word, Excel).

Oferujemy

OFERUJEMY
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury,
• ciekawe zadania wykonywane w przyjaznym i kreatywnym zespole,
• doskonałą atmosferę pracy,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, druga umowa na czas trwania projektu tj. do dnia 30 czerwca 2023 r.)
• wymiar czasu pracy: pełen etat w wymiarze 8 godzin dziennie.

Warunki aplikowania

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
• dokumenty należy złożyć do: 11.01.2023 r.
• wysyłając je na adres mailowy: rekrutacja@mnw.art.pl
• lub przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00
lub też wysyłając drogą pocztową na adres:
Muzeum Narodowe w Warszawie
Dział Spraw Pracowniczych
al. Jerozolimskie 3
00-495 Warszawa
• Decyduje data wpływu oferty do muzeum (stempla pocztowego / osobistego dostarczenia)

W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2023/1/Foto/Hereditas”

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE
• CV/ życiorys,
• portfolio
• oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Muzeum Narodowe w Warszawie do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonych obecnie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”