Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. edukacji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.06 03.07

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zadania
• tworzenie i realizacja długofalowych projektów i pojedynczych działań edukacyjnych, łączących elementy edukacyjne, artystyczne i naukowe;
• prowadzenie warsztatów i działań edukacyjnych, spotkań, oprowadzań i innych form, nakierowanych na rozwój publiczności, adresowanych do dzieci i młodzieży, grup rodzinnych, grup osób z niepełnosprawnością, grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół, osób dorosłych: w języku polskim i angielskim;
• osobista koordynacja pojedynczych działań (warsztaty, spotkania) oraz dużych wydarzeń edukacyjnych
• wsparcie kierownika zespołu w koordynacji organizacyjnej działań i wydarzeń
• kontakt z artystami profesjonalistami z branży edukacji i kultury

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• znajomości zagadnień z zakresu historii sztuki i sztuki współczesnej lub kulturoznawstwa i umiejętności przełożenia tej znajomości na praktykę nowoczesnych działań edukacyjnych;
• wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: sztuki wizualne, historia sztuki, pedagogika, kulturoznawstwo);
• co najmniej 2-letnie doświadczenia w tworzeniu projektów i działań edukacyjnych oraz w pracy metodą projektową;
• doświadczenia w osobistym tworzeniu scenariuszy działań edukacyjnych, warsztatów dla grup oraz osobistym ich prowadzeniu (udokumentowane min. 30 przeprowadzonych osobiście działań)
• umiejętności tworzenia harmonogramów projektów
• umiejętności pracy zespołowej i zrozumienia wzajemnego oddziaływania członków zespołu w wielozadaniowej pracy
• umiejętności koordynacyjne
• umiejętności komunikacyjnych
• umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów i wielozadaniowego działania
• umiejętność pracy pod presją czasu
• znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
• wysokiej kultury osobistej

Mile widziane:
• znajomość języka ukraińskiego
• znajomość specyfiki pracy w instytucjach publicznych i realizacji działań ze środków publicznych
• umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy

Stałą, interesującą i różnorodną pracę dającą możliwość współtworzenia ważnej instytucji kultury w ramach umowy o pracę.

Zgłoszenia (list aplikacyjny, cv) prosimy wysyłać do dnia 03.07.2023 r. na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl
Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2, przez okres 24 miesięcy, w celach rekrutacji na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. edukacji oraz w ramach innych procesów rekrutacyjnych*, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o moim prawie do dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także że podanie tych danych jest dobrowolne.

*Jeśli nie wyraża Pan(i) zgody na przetwarzanie danych w ramach innych procesów rekrutacyjnych, proszę skreślić

Administratorem danych podanych w dokumentach aplikacyjnych jest Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski z siedzibą: ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa. Dane będą przetwarzane zgodnie z art. 29 oraz 32 ust. 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO) w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji. W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uwzględnienia kandydata w procesie rekrutacyjnym."

Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.