Stanowisko

specjalista/specjalistka ds. edukacji

Umowa
Miasto
Sulejówek
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.12 15.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby łączącej pasję edukacyjną, wiedzę historyczną i umiejętność pracy zespołowej. Do zakresu obowiązków poszukiwanego pracownika będzie należeć w szczególności: współtworzenie i realizowanie muzealnego programu dla rodzin oraz koordynacja pracy Młodzieżowej Rady Muzeum, a także współuczestnictwo w innych
projektach realizowanych przez Dział Edukacji.

Wymagania

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
• wyższego wykształcenia o profilu humanistycznym;
• zainteresowania i wiedzy z zakresu tematu, któremu poświęcone jest Muzeum;
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego z zakresu edukacji
historycznej i/lub muzealnej dla rodzin;
• doświadczenia w prowadzeniu programów dla młodzieży;
• zainteresowań i umiejętności z zakresu majsterkowania i rękodzieła (DIY) oraz nowych technologii;

UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE
• bardzo dobrej umiejętności pracy zespołowej i biegłości w komunikacji (w tym wysokiej kultury języka pisanego i mówionego);
• wysokich kompetencji we wspieraniu innych w procesie uczenia się i
przekazywania swojej wiedzy w sposób ciekawy i angażujący;
• doskonałej organizacji pracy, samodyscypliny i rzetelności w wykonywaniu obowiązków;
• wysokiej kultury osobistej;
• kreatywności;
• zaangażowania w powierzone zadania i sumienności;
• gotowości uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Rekomendacje od dotychczasowych pracodawców, doświadczenie w pracy w instytucji kultury, prawo jazdy kategorii B, znajomość języków obcych, doświadczenie w pracy z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz znajomość podstaw programowych MEN będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

• forma umowy: umowa na zastępstwo (od początku kwietnia 2021 r.)
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na zastępstwo od kwietnia 2021 r.)
• ciekawą pracę w dynamicznym, zgranym zespole w nowym kompleksie muzealnym w Sulejówku
• zaangażowanie w tworzenie nowoczesnego muzeum i jego koncepcji edukacyjnej
• udział w szkoleniach i konferencjach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zestawu następujących dokumentów:
• Curriculum vitae
• List motywacyjny
• Skan podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych (w
załączeniu);
• Opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych z zakresu edukacji
• Skanów zaświadczeń z odbytych kursów, warsztatów i szkoleń z zakresu edukacji
• Rekomendacji od dotychczasowych pracodawców (opcjonalnie)

Dokumenty prosimy przesłać do 15 stycznia 2020 roku na adres:
rekrutacja@muzeumpilsudski.pl

List prosimy zatytułować: „Rekrutacja Dział Edukacji – program dla rodzin i młodzieży”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Dane osobowe zbierane są wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji. Dodatkowe informacje można uzyskać, pisząc na adres: b.golebiowska@muzeumpilsudski.pl