Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. baz danych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.09 18.09

Słowa kluczowe
  • IT
  • Muzeum

Opis stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA
• Nadzór nad wdrożeniem i realizacją projektu informatycznego związanego z wdrożeniem systemu do zarządzania muzealiami;
• Kontrola jakości prac wdrożeniowych, zgłaszanie błędów i raportowanie realizacji projektu;
• Przegląd powdrożeniowy projektu;
• Wykonywanie testów i analiz funkcjonalnych systemu wdrażanego w ramach projektu w zakresie rozwiązań teleinformatycznych;
• Bieżące utrzymanie oraz monitoring środowiska wdrożonego systemu w szczególności zastosowanych rozwiązań bazodanowych (MsSQL) oraz obiektowego przechowywania danych;
• Współpraca z zespołami utrzymaniowymi oraz projektowymi;
• Optymalizacja wydajności oraz bezpieczeństwa środowiska;
• Diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji oraz systemu.

Wymagania

NASZE WYMAGANIA
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym;
• Doświadczenie w administrowaniu serwerem MsSQL, Apache, Ngnix, IIS;
• Doświadczenie w obszarze kopii zapasowych oraz przywracania środowiska po awarii;
• Znajomość podstawowych zagadnień administracyjnych systemu MS Windows, Linux;
• Znajomość platform wirtualizacyjnych (VMware) w zakresie utrzymania i administrowania wydzielonymi maszynami wirtualnymi;
• Znajomość systemów backupowych Commvault i Veeam;
• Umiejętność zarządzania pamięciami masowymi oraz obiektowymi systemami danych;
• Znajomość rozwiązań HCP w zakresie podstawowej administracji wydzielonymi namespace.

MILE WIDZIANE
• Administracja rozwiązaniami obiektowymi HCP;
• Znajomość protokołu S3, pracy z http REST API;
• Wiedza z zakresu automatyzacji środowiska;
• Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów;
• Umiejętność rozwiązywania niestandardowych problemów;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
• Umiejętność pracy zespołowej jak również samodzielnej;
• Kreatywność w wykonywaniu zadań;
• Nastawienie na współpracę i otwartość na rozwój;
• Sumienność i zaangażowanie;
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

OFERUJEMY
• Pracę w dynamicznym zespole
• Bardzo dobre warunki pracy w tym umowę o pracę
• Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
• Udział w szkoleniach specjalistycznych
• Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
• Dużą samodzielność działania
• Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Warunki aplikowania

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
• dokumenty należy złożyć wysyłając je na adres mailowy: rekrutacja@mnw.art.pl
• lub przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub też wysyłając drogą pocztową na adres:
Muzeum Narodowe w Warszawie, Dział Spraw Pracowniczych, al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa.
• W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: „Oferta pracy – 2022/05/bazy/POPC”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Muzeum Narodowe w Warszawie do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonych obecnie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”