Stanowisko

specjalista organizator pracy artystycznej

Umowa
Miasto
Radziejowice
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.01 15.02

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Realizację zadań związanych z procesem przygotowywania wydawnictw oraz materiałów promocyjnych – kontakt z grafikami, redaktorami, autorami tekstów;
• Realizację zadań związanych z planowaniem, organizacją i obsługą wydarzeń artystycznych;
• Działania z zakresu komunikacji marketingowej, w tym promocji, public relations i media relations, w szczególności w formułowaniu komunikatów prasowych, tytułów i leadów informacji marketingowych;
• Opracowywanie materiałów informacyjnych i ofert sponsoringu, nadzór nad realizacją zobowiązań wobec sponsorów;
• Opracowywanie materiałów informacyjnych i promujących artystyczne kursy mistrzowskie wraz z ich dystrybucją;
• Wysyłkę korespondencji mailowej (zaproszenia, mailingi, newslettery itp.)

Wymagania

• mile widziane wykształcenie wyższe,
• wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie,
• odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach, szkoleniach
• możliwość uczestniczenia w organizowanych przez DPT w Radziejowicach wydarzeniach artystycznych,
• bliską współpracę z artystami przy wydarzeniach artystycznych,
• pracę w miłej atmosferze

Warunki aplikowania

list motywacyjny oraz CV proszę przesyłać na adres:
rekrutacje@palacradziejowice.pl