Stanowisko

specjalista/-ka ds. sprzedaży

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

13.07 03.08

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum

Opis stanowiska

1. Obsługa kasy muzeum : sprzedaży biletów, upominków i wydawnictw.
2. Prowadzenie ewidencji sprzedaży i ewidencji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i dokumentami wewnętrznymi.
3. Wystawianie faktur VAT i wysyłka do nabywców.
4. Inwentaryzacja towarów.
5. Planowanie i wdrażanie oferty sprzedażowej muzeum.
6. Organizacja sprzedaży bezpośredniej w muzeum.
7. Przygotowywanie zamówień na towary do sklepiku muzealnego.
8. Nawiązywanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozbudowy oferty wydawniczej i pamiątkowej muzeum.
9. Współpraca z działem merytorycznym przy organizowaniu i planowaniu wydarzeń w muzeum.
10. Udzielanie informacji zwiedzającym w zakresie oferty Muzeum, organizowanych wydarzeń, kierunków zwiedzania, dróg ewakuacyjnych, lokalizacji toalet itp.

Wymagania

1. obowiązkowość
2. dokładność,
3. bardzo dobra organizacja pracy
4. wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
5. otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju zawodowego i poszerzania swych umiejętności;
6. znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
7. dyspozycyjność - praca od wtorku do soboty, z opcją dyżurów w niedziele
8. umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:
1. doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią
2. znajomość obsługi programu Iksoris

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej instytucji;
• umowę o pracę na cały etat;
• miłą atmosferę pracy;
• możliwość szkoleń.

Prosimy o przesłanie C.V. ze zdjęciem, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres e-mail: biuro@mmsc.waw.pl. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie moich danych osobowych zawartych w wymaganej dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.