Stanowisko

Specjalista/ka ds. projektów

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

02.08 17.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Działania związane z realizacją międzynarodowych projektów IESPS, w tym m.in.:
• organizacja i koordynacja projektów IESPS we współpracy z partnerami w różnych krajach Europy,
• opracowywanie materiałów informacyjnych dotyczących poszczególnych projektów, wniosków grantowych oraz sprawozdań,
• nawiązywanie relacji i współpraca z instytucjami zajmującymi się historią Europy w różnych krajach,

Wymagania

Niezbędne
• wykształcenie wyższe humanistyczne, preferowane: filologia angielska, historia, stosunki międzynarodowe, filologia polska, dziennikarstwo, socjologia,
• doświadczenie w koordynacji projektów edukacyjnych i/lub wystawienniczych i/lub organizacji konferencji (preferowane doświadczenie w instytucjach kultury),
• doskonała znajomość języka polskiego, łatwość formułowania myśli w mowie i piśmie,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• kreatywność, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
• dyspozycyjność; praca wiąże się z podróżami służbowymi,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
• wysoki poziom kultury osobistej.

Dodatkowe (mile widziane)
• znajomość drugiego języka obcego (w szczególności niemieckiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego lub rumuńskiego),
• doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
• doświadczenie w pracy w instytucji publicznej, preferowane w instytucji kultury

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego i interesującą pracę w środowisku międzynarodowym,
• regulaminowa premia kwartalna,
• możliwość dofinansowania szkoleń i nauki języków obcych,
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Warunki aplikowania

Oferty, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane.
Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagane dokumenty

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres e-mail: office@enrs.eu do 17 sierpnia 2021 r., wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja: Specjalista ds. Projektów”.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:
1) CV
2) List motywacyjny, zawierający jedną z wybranych klauzul:
a) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zielnej 37, 00-108 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

b) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zielnej 37, 00-108 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ww. Instytut Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność.