Stanowisko

Specjalista działu edukacji

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4500—5000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.02 04.03

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

• tworzenie koncepcji programu edukacyjnego i publicznego związanego z aktualnymi wystawami i koordynacja wydarzeń;
• tworzenie koncepcji i koordynacja warsztatów rodzinnych;
• opieka merytoryczna nad edukatorkami i edukatorami zatrudnionymi do prowadzenia warsztatów;
• oprowadzanie po wystawach – także w języku angielskim;
• tworzenie koncepcji i koordynacja programu dla dorosłych 60+;
• dyżury podczas organizowanych spotkań;
• przygotowanie i wysyłka informacji o działaniach edukacyjnych, nadzór nad ich rozpowszechnianiem;
• tworzenie i koordynacja programu praktyk i staży w Zachęcie;
• pomoc merytoryczna i organizacyjna koleżankom i kolegom z działu.

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• wysoka kultura osobista;
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy edukatora;
• umiejętność tworzenia/współtworzenia scenariuszy zajęć, lekcji, warsztatów;
• doświadczenie w zakresie tworzenia materiałów edukacyjnych i umiejętność pisania przejrzystych, logicznych tekstów;
• bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności samodzielnego zarządzania projektami;
• umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą i/lub seniorami;
• sprawne posługiwanie się polszczyzną w mowie i piśmie;
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym;
• terminowość w realizacji powierzonych zadań;
• kreatywność, komunikatywność, otwartość;
• zainteresowanie historią sztuki i kulturą, ze szczególnym uwzględnieniem wątków łączących się z tematyką Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki;
• dobra znajomość pakietu MS Office.

mile widziane:
• praktyczna znajomość narzędzi do pracy online (Zoom, MS Teams, Mentimeter, Google Forms);
• kompetencje trenerskie, doświadczenie pracy animacyjnej w kulturze;
• doświadczenie w zakresie współpracy z placówkami edukacyjnymi np. prowadzenia angażujących zajęć edukacyjnych dla grup.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat. Liczba miejsc pracy: 2;
• wynagrodzenie brutto 4500 zł – 5000 zł;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
• pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, korzystna oferta dodatkowej opieki medycznej;
• pracę w przyjaznej atmosferze w instytucji kultury.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@zacheta.art.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać hasło „Rekrutacja na stanowisko Specjalista w dziale edukacji”. Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Zgłoszenia przyjmujemy od 14.02.2022 do 04.03.2022
Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybrane osoby.