Stanowisko

Specjalista ds. zaopatrzenia i magazynu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

12.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Teatr

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:
1. Zaopatrzenie Teatru Syrena w środki potrzebne do codziennego funkcjonowania –stosownie do potrzeb teatru
2. Transport zakupionych rzeczy do teatru lub organizowanie transportu zewnętrznego w przypadku zakupów wielogabarytowych
3. Ścisła współpraca przy produkcji nowych premier z realizatorami w zakresie realizacji zakupów do nowych premier
4. Ścisła współpraca z zespołem techniczno-produkcyjnym w zakresie zapotrzebowania na rekwizyty, kostiumy i inne przedmioty i materiały niezbędne do eksploatacji przedstawień,
5.Udział w przeglądach i konserwacjach instalacji: wentylacyjno-klimatyzacyjnej, elektrycznej i oświetlenia awaryjnego, systemów p.poż., monitoringowej i innych
6. Udział w inwentaryzacji środków trwałych i wyposażenia teatru
7. Prowadzenie teatralnego magazynu kostiumów
8. Wykonywanie drobnych napraw, niewymagających dodatkowych kwalifikacji
9. Prawidłowe prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi zakupami.

Wymagania

WYMAGANIA
1. Prawo jazdy kat. B
2. Własny samochód – rozliczanie się ryczałtowe z Teatrem na podstawie odrębnej umowy
3. Sumienność, samodzielność i aktywność.
4. Wysoka kultura osobista
5. Dyspozycyjność
6. Biegła obsługa komputera
7. Dodatkowe (nieobowiązkowe): aktualne uprawnienia SEP (w zakresie konserwacji)

Oferujemy

OFERUJEMY:
- pracę w jednym z najbardziej atrakcyjnych teatrów Warszawy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zgłoszenia w postaci CV prosimy przesyłać na adres: l.barszcz@teatrsyrena.pl do dnia 30 listopada 2021

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Teatr Syrena moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 z poz. zmianami) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).