Stanowisko

Specjalista ds. zamówień publicznych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.06 30.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

CENTRUM NAUKI KOPERNIK
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Dołącz do nas!
Twoje zadania:
• samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy - Prawo zamówień publicznych;
• udział w pracach komisji przetargowych;
• przygotowywanie planu zamówień publicznych;
• współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych;
• prowadzenie rejestru i weryfikacja wniosków finansowych o zamówienia publiczne;
• przygotowywanie sprawozdania z udzielonych zamówień.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, pożądane prawnicze lub ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych;
• min. 2 lat doświadczenia w realizacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
Oraz:
• wysokich umiejętności organizacyjnych;
• samodzielności, dokładności i sumienności.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
• gwarantujemy udział w ambitnych projektach w nowoczesnej instytucji kultury;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 30.06.2021 r.
W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”
Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
1. Informujemy, ze administratorem podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 (dalej jako „CNK”).
2. Te dane osobowe, które zostały wymienione w Kodeksie Pracy, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania pozostałych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. tj. zgoda osoby, której dane dotyczą.
3. Dane zbierane są w celu realizacji danego procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez CNK.
4. Dane przetwarzane będą przez okres do 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego