Stanowisko

Specjalista ds. współpracy z zagranicą

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

03.01 22.01

Słowa kluczowe
  • Literatura
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- organizowanie stoisk na międzynarodowych targach książki
- organizowanie wydarzeń programowych (spotkania autorskie, warsztaty, prezentacje, debaty) na międzynarodowych targach książki i imprezach literackich za granicą
- prowadzenie programów zagranicznych IK

Wymagania

- przynajmniej 3-letniego doświadczenia pracy lub współpracy z instytucjami kultury lub wydawnictwami
- wykształcenia wyższego (preferowane humanistyczne lub pokrewne)
- doświadczenia w zarządzaniu projektami na polu międzynarodowym i/lub w zakresie dyplomacji publicznej i kulturalnej (doświadczenie w zarządzaniu niewielkimi zespołami będzie dodatkowym atutem)
- pasji do literatury
- znajomości rynku książki
- samodzielności, samodyscypliny w pracy i zdolności organizacyjnych
- umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i pracy w warunkach stresu
- znajomości języka angielskiego i przynajmniej drugiego języka obcego – obu na udokumentowanym poziomie co najmniej C1 (znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem)
- co najmniej dobrej znajomości Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej w zakresie udzielania zamówień na dostawy lub usługi oraz co najmniej podstawowej znajomości przepisów Prawa zamówień publicznych (posiadanie udokumentowanego doświadczenia w stosowaniu w/w przepisów na polu działalności kulturalnej będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w centrum Krakowa z dogodnym dojazdem komunikacją miejską i bezpłatnym parkingiem dla pracowników

CV prosimy przesyłać na adres biuro@instytutksiazki.pl do dnia 16 stycznia 2021 r. z dodaniem klauzuli:
„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu, w którym otrzymają do wykonania zadania rekrutacyjne. Trzecim etapem będą rozmowy osobiste w Krakowie i/lub Warszawie.

Zapraszamy do aplikowania!