Specjalista ds. promocji, organizacji imprez kulturalnych i zamówień publicznych

Umowa
Miasto
Strzelce Opolskie
Województwo
Opolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.10 31.10

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

- organizowanie i planowanie imprez kulturalnych, wydarzeń rozrywkowych i edukacyjnych,
- kontakt z artystami, negocjacje z menedżerami,
- kontakt z mediami,
- promocja wydarzeń centrum kultury
- umiejętność sporządzania raportów, analiz,
- odpowiedzialność za szacowanie wartości zamówień publicznych,
- prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych.

Wymagania

wykształcenie: wyższe magisterskie,
- praktyczna znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
- doświadczenie w pracy w kulturze i organizacji wydarzeń kulturalnych,
- znajomość branży i kreatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy, samodzielność,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa,
- wymiar czasu pracy: pełny etat,
- świadczenia socjalne,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

- życiorys (CV) i list motywacyjny z oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).