Stanowisko

Specjalista ds. promocji i marketingu

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.04 06.05

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Nowe media

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:

1. inicjowanie, planowanie i prowadzenie kampanii promocyjnych oraz wydarzeń kulturalnych w ramach założeń budżetowych,
2. analiza, monitorowanie oraz ocena efektów prowadzonych akcji,
3. obsługa mediów społecznościowych,
4. bieżąca komunikacja z działami/filiami instytucji,
5. koordynowanie działań marketingowych,
6. samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych,
7. współpraca przy organizacji wydarzeń kulturalnych z innymi instytucjami,
8. współtworzenie aplikacji o środki finansowe ze źródeł pozabudżetowych i realizacja wygranych projektów.

Wymagania

Wymagania konieczne:

1. wykształcenie wyższe,
2. doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
3. mile widziane zainteresowania humanistyczne z zakresu literatury, nowych mediów, bibliotekoznawstwa oraz kultury współczesnej,
4. znajomość trendów literackich i rynku wydawniczego,
5. umiejętność obsługi programów graficznych,
6. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
7. sprawne poruszanie się w świecie nowych mediów.

2. Predyspozycje osobowościowe:

1. samodzielność i dobra organizacja pracy,
2. komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji,
3. umiejętność pracy w zespole,
4. rzetelność,
5. dyspozycyjność,
6. umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- pracę w przyjaznym zespole nastawionym na rozwój zawodowy,
- możliwość tworzenia razem z zespołem wizerunku największej łódzkiej instytucji kultury,
- atmosferę sprzyjającą samorealizacji i zdobywaniu nowych umiejętności,
- dofinansowanie do pakietów sportowych OK System oraz Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty

1. Curriculum vitae.
2. Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji

Termin składania dokumentów: 30.04.2021r. - 06.05.2021r.

Miejsce składania dokumentów:

- pocztą/osobiście: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź
- elektronicznie: rekrutacja@biblioteka.lodz.pl