Specjalista ds. projektów kulturalnych (zarządzanie projektami kulturalnymi)

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

•Realizacja działań w ramach organizacji festiwali i innych przedsięwzięć kulturalnych, w tym w szczególności z dziedziny muzyki i tańca;

•Przygotowywanie umów i innych dokumentów (kosztorysy, harmonogramy, agendy spotkań itp.), dotyczących wykonania ww. projektów;

•Współpraca z partnerami NCK przy realizacji powyższych projektów;

•Przygotowywanie opinii merytorycznych, korespondencji i innych materiałów tematycznych dotyczących projektów kulturalnych;

•Współpraca przy innych projektach realizowanych przez Dział Projektów Kulturalnych.

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby posiadającej zdolności organizacyjne i analityczne, wiedzę w dziedzinie muzyki poważnej i umiejętność pracy projektowej oraz zespołowej.

Wymagania niezbędne:

•min. 3 lata doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych;

•Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: muzykologia, teoria muzyki, instrumentalistyka, dyrygentura lub pokrewne;

•Umiejętność przygotowywania umów, w tym w szczególności cywilnoprawnych;

•Biegła znajomość języka polskiego i umiejętność poprawnego posługiwania się nim w mowie i piśmie;

•Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (znajomość języka weryfikowana podczas rozmowy);

•Umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

•Znajomość terminologii muzycznej, umiejętność czytania nut;

•Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

•Doświadczenie w organizacji koncertów, znajomość obsługi internetowych systemów sprzedaży biletów lub praca w biurze organizacji widowni będzie dodatkowym autem.

Oferujemy

Oferujemy:

•umowę o pracę;

•możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

•dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

•możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

•prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

•dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio/materiały dokumentujące doświadczenie poprzez formularz:

formularz

Rekrutację przewidujemy zarówno w formule zdalnej jak i stacjonarnej

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.