Stanowisko

specjalista ds. programów wsparcia finansowego

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.01 07.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• uczestnictwo w tworzeniu dokumentów dotyczących programów dotacyjnych;
• udzielanie informacji nt. programów dotacyjnych;
• udział w procesie oceny wniosków;
• bieżąca koordynacja projektów dofinansowanych z programów dotacyjnych;
• analizowanie i weryfikowanie dokumentów przygotowanych przez beneficjentów;
• przygotowywanie umów dotacyjnych, aneksów oraz wniosków na wypłatę dotacji;
• uczestnictwo w działaniach popularyzatorskich dotyczących programów dotacyjnych;
• uczestnictwo w działaniach kontrolnych dotyczących programów dotacyjnych;
• uczestnictwo w monitorowaniu programów dotacyjnych w celu gromadzenia i analizy informacji na ich temat oraz formułowania propozycji zmian;
• współtworzenie założeń programów dotacyjnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (w szczególności z zakresu: prawa i administracji, zarządzania kulturą);
• doświadczenie w obsłudze programów dotacyjnych;
• doświadczenie we współpracy z muzeami;
• znajomość przepisów prawa związanych z muzealnictwem, instytucjami kultury oraz finansami publicznymi;
• doświadczenie w koordynowaniu projektów oraz zespołów ludzkich;
• biegła znajomość obsługi programów z pakietu MS Office;
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
• umiejętność organizacji pracy własnej, pracy w zespole oraz terminowość;
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo;
• wymiar czasu pracy – pełen etat;
• możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oczekujemy na list motywacyjny oraz curriculum vitae (CV) w terminie do dnia 07.02.2021 r.
Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres biuro@nimoz.pl