Stanowisko

Specjalista ds. organizacji projektów naukowych

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3800—4300 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

22.11 15.12

Słowa kluczowe
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- organizacja i obsługa projektów naukowo-badawczych,
- organizacja konferencji, wykładów i wyjazdów,
- zarządzanie dokumentacją projektową (faktury, umowy, harmonogramy),
- prowadzenie i aktualizacja bazy kontaktowej działu oraz zarządzanie korespondencją i mailingiem,
- research i współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług,
- obsługa gości, organizowanie spotkań,
- współpraca z innymi komórkami.

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe humanistyczne lub z obszaru administracji, zarządzania, marketingu, PR
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne i prezentacyjne, łatwość w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów,
- wysoka kultura osobista i skrupulatność w wykonywaniu zleconych zadań,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- odpowiedzialność i wzorowa organizacja czasu pracy oraz umiejętność zarządzania zadaniami,
- umiejętność zarządzania projektami i pracy w zespole,
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, bardzo dobra znajomość MS Office (word, excel, powerpoint),
- umiejętność pisania sprawozdań, pism oficjalnych i notatek służbowych,
- podstawowa znajomość myśli Jana Pawła II.

Dodatkowym atutem będą:
- doświadczenie w pracy z naukowcami i przy projektach badawczych,
- doświadczenie w pracy na uczelni i współpraca ze środowiskami naukowymi,
- doświadczenie we współpracy międzynarodowej,
- umiejętność zarządzania informacją / umiejętność obsługi baz danych,
- doświadczenie dziennikarskie lub PR.

Oferujemy

- rodzaj umowy: o pracę,
- czas trwania umowy: na okres próbny a następnie na czas określony,
- stałe miesięczne wynagrodzenie oraz kwartalne premie uznaniowe i dostęp do świadczeń z ZFŚS,
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz udział w nowatorskich projektach.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny, prosimy nadsyłać do dnia 15.12.2021 na adres e-mail: rekrutacjaibn@centrumjp2.pl.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgody w dokumentach rekrutacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody”.

Aplikując na wolne stanowiska pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Centrum Myśli Jana Pawła II jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.