Stanowisko

Specjalista ds. organizacji imprez

Umowa
Miasto
Rzeszów
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.01 16.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- inicjowanie i organizacja wydarzeń kulturalnych realizowanych przez Estradę Rzeszowską- Rzeszowskie Piwnice (od koncepcji do realizacji),
- organizowanie imprez, koncertów, kursów, warsztatów, wystaw w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne zasoby,
- programowanie działalności Estrady Rzeszowskiej- Rzeszowskich Piwnic w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rozrywkowych,
- poznawanie środowiskowych potrzeb kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych,
- kreowanie we współpracy z Dyrektorem rocznej strategii organizacji wydarzeń,
- sprawna organizacja wydarzeń w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne zasoby,
- negocjacje warunków współpracy z partnerami,
- przygotowywania umów z artystami, zespołami artystycznymi i rozrywkowymi,
- przygotowywanie i koordynacja projektów na dofinansowania w ramach działalności Estrady Rzeszowskiej- Rzeszowskich Piwnic,
- pozyskiwanie środków finansowych na organizowanie imprez, sprzedaż biletów wstępu

Wymagania

- wykształcenie humanistyczne - mile widziani absolwenci kierunków takich jak: edukacja przez sztukę, pedagogika twórczości, kulturoznawstwo, animacja społeczno-kulturalna,
- doświadczenie w zakresie animacji i edukacji kulturalnej
- elastyczność, zaangażowanie,
- znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
- praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- umiejętność redagowania programów i scenariuszy artystycznych
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- niekaralność

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych lub akcji społecznych,
- doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,
- wiedza z zakresu życia kulturalnego Miasta Rzeszowa,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie (praca na pełen etat)
- dodatki socjalne
- szanse na rozwój i szkolenia dla kadr kultury
- możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wprowadzenie nowych działań do oferty instytucji
- wyzwania artystyczne i organizacyjne
- pracę w przyjaznej atmosferze

CV oraz kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie, należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: rzeszowskiepiwnice@rzeszowskiepiwnice.pl do dnia 16.01.2024 r. z adnotacją: specjalista ds. organizacji imprez. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.