powrót
Stanowisko

Specjalista ds. Obsługi Publiczności

Umowa
etat
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

11.06 20.06

Opis stanowiska

Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” ogłasza nabór na trzy wolne stanowiska pracy w Dziale Obsługi Centrum Historii Zajezdnia: Specjalista ds. Obsługi Publiczności.

Wymagania

Szczegółowe informacje dot. oferty pracy pod adresem: http://bip.pamieciprzyszlosc.pl/nabor-na-trzy-wolne-stanowiska-pracy-w-dziale-obslugi-centrum-historii-zajezdnia-specjalista-ds-obslugi-publicznosci-data-ogloszenia-11-06-2021-r/

Oferujemy

Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” ogłasza nabór na trzy wolne stanowiska pracy w Dziale Obsługi Centrum Historii Zajezdnia: Specjalista ds. Obsługi Publiczności.

Warunki aplikowania

Szczegółowe informacje dot. oferty pracy pod adresem: http://bip.pamieciprzyszlosc.pl/nabor-na-trzy-wolne-stanowiska-pracy-w-dziale-obslugi-centrum-historii-zajezdnia-specjalista-ds-obslugi-publicznosci-data-ogloszenia-11-06-2021-r/

Pracuj w kulturze nie odpowiada za ewentualne błędy w ogłoszeniu.