Stanowisko

Specjalista ds. merytorycznych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.06 26.07

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego marki Polska poprzez aktywny udział w międzynarodowej wymianie kulturalnej.

Creative Europe Desk Polska reprezentuje unijny program Kreatywna Europa kierowany do sektorów kultury, kreatywnych i audiowizualnego. Do głównych zdań CED należy promocja programu oraz wsparcie polskich wnioskodawców w procesie aplikacyjnym.

Do obowiązków osoby która dołączy do zespołu Creative Europe Desk Polska, komponent Kultura należeć będzie:
 przygotowanie merytoryczne, organizowanie i prowadzenie spotkań informacyjnych, seminariów, warszatów organizowanych przez Creative Europe Desk i na zaproszenie innych instytucji,
 udzielanie informacji i wskazówek potencjalnym wnioskodawcom komponentu Kultura programu Kreatywna Europa, prowadzenie konsultacji wniosków i dokumentacji aplikacyjnej,
 przygotowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych na temat komponentu Kultura programu Kreatywna Europa,
 aktualizowanie strony internetowej www.kreatywna-europa.eu, prowadzenie profilu programu w serwisie społecznościowym Facebook, w tym wyszukiwanie artykułów i innych materiałów do zamieszczania na profilu, redagowanie i kontrola treści, kontakt z użytkownikami.
 przygotowanie i wysyłanie newslettera komponentu Kultura programu Kreatywna Europa, przygotowywanie artykułów do Magazynu CED w zakresie komponentu Kultura,
 analizowanie, aktualizowanie i archiwizowanie informacji o dofinansowanych projektach i beneficjentach komponentu Kultura programu Kreatywna Europa,
 przygotowywanie sprawozdań merytorycznych z działalności CED Kultura,
 przygotowywanie umów, zamówień, zapytań ofertowych i wszelkich innych dokumentów wynikających z przepisów obowiązujących w instytucji publicznej, kontakt z podwykonawcami

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe magisterskie,
• minimum czteroletnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum dwuletnie w sektorze kultury,
• doświadczenie w realizacji działań promocyjnych i organizacji wydarzeń,
• ogólna wiedza na temat możliwości finansowania projektów kulturalnych ze środków krajowych i unijnych,
• ogólna wiedza nt. sektora kultury w Polsce,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca z dokumentami, raporty merytoryczne, prowadzenie spotkań informacyjnych w jęz. angielskim)
• umiejętność redagowania tekstów i przygotowywania prezentacji,
• bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz realizacji powierzonych zadań),
• umiejętność pracy zespołowej, sumienność i terminowość,
• biegła obsługa komputera i pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w pracy w instytucji publicznej,
- doświadczenie w wystąpieniach publicznych,
- doświadczenie w sporządzaniu raportów merytorycznych w języku polskim i angielskim,
- znajomość Prawa Zamówień Publicznych.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat,
• doskonałe relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• współpracę z siecią Creative Europe Desk z krajów członkowskich, Europejską Agencją Wykonawczą ds. kultury i edukacji, oraz z organizacjami działającymi w sektorach kultury, kreatywnych i audiowizualnym.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o przesyłania aplikacji do 26 lipca 2021 r.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, prosimy kliknąć w poniższy link lub skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: