Stanowisko

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Umowa
Miasto
Opole
Województwo
Opolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

15.01 30.01

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

- prowadzenie biura ogłoszeń,
- zdobywanie reklam i zleceń,
- przygotowywanie akcji marketingowych,
- współpraca z kolporterami gazety,
- prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- dobra znajomość środowiska MS Office;
- mile widziana znajomość zagadnień marketingowych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełnym etacie,
- pracę w biurze położonym w centrum Opola,
- pracę w miłej atmosferze i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres vdg@vdg.pl do dnia 30.01.2021. Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48774546556 lub 515186685.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”