Stanowisko

Specjalista ds. Marketingu i Handlu

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.09 15.10

Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Do obowiązków Specjalisty ds. Marketingu i Handlu będzie należało:
• udzielanie licencji, sprzedaż praw do zasobów FINA podmiotom zewnętrznym na rynku polskim,
• przygotowanie dokumentów związanych z wysyłkami kopii filmowych oraz materiałów okołofilmowych,
• prowadzenie sklepu internetowego http://fina.gov.pl/Sklep, http://fototeka.fn.org.pl//, http://www.gapla.fn.org.pl/,
• pozyskiwanie partnerów do współpracy i utrzymywanie stałych relacji z biznesowymi partnerami FINA.

Wymagania

• Doświadczenie - więcej niż 3 lata
• Wymagana znajomość języka obcego
• Umiejętności analityczne i zawodowa intuicja
• Nastawienie na realizację celów i zaangażowanie
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność w działaniu
• Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
• Wysoka kultura osobista
• Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły
• Doświadczenie w negocjacjach

Oferujemy

• zatrudnienie w nowoczesnej instytucji kultury
• praca w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• list motywacyjny i CV z podanym przebiegiem nauki i pracy zawodowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: katarzyna.pollok@fina.gov.pl, umieszczając w temacie wiadomości nazwę stanowiska: Specjalista ds. marketingu i handlu oraz swoje imię i nazwisko.
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).