Stanowisko

Specjalista ds. kultury

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Białystok
Województwo
Podlaskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.01 31.01

Opis stanowiska

Portal Proanima.pl poszukuje Praktykanta na stanowisko Specjalista ds. kultury.
Jeżeli interesujesz się filmem, muzyką lub lubisz dobrą książkę to poszukujemy właśnie Ciebie!

Obowiązki:
- wyszukiwanie i wprowadzanie wydarzeń kulturalnych na stronach portalu
- aktualizacja danych
- pomoc przy korekcie artykułów

Wymagania

Wymagania:
- zainteresowanie kulturą i sztuką
- znajomość obsługi komputera
- chęci do pracy

Oferujemy

Oferujemy:
- możliwość poznania specyfiki pracy portalu Proanima.pl
- realny wpływ na rozwój portalu i wyszukiwarki wydarzeń kulturalnych
- opinię/świadectwo odbycia praktyk
- domową atmosferę

CV prosimy przesyłać na adres portal@proanima.pl, w tytule wpisując PRAKTYKANT. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.