Stanowisko

Specjalista ds. kontroli projektów

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.02 02.03

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

1. weryfikacja dokumentów finansowych dotyczących rozliczeń programów
dotacyjnych w tym:

a. Weryfikacja finansowa,
b. Weryfikacja raportów rozliczeniowych z wykonania zadania,
c. Inne prace księgowe bezpośrednio związane z rozliczaniem programów
dotacyjnych,
d. Kontakt mailowy i telefoniczny z beneficjentami,

2. wsparcie Działu Kontroli Projektów przy działaniach kontrolnych dotyczących
beneficjentów programów dotacyjnych (kontrole doraźne i planowe),

3. kontrola formalno-prawa i finansowa realizacji umów zawartych w ramach
programów dotacyjnych,

4. przygotowanie zestawień, tabel, sprawozdań na podstawie dokumentów
finansowo-księgowych i dokumentacji kontrolnej.

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która wzmocni zespół kontroli projektów w realizacji zadań kontrolnych i rozliczeniowych.

Wymagania niezbędne:

• ukończone studia wyższe – preferowane kierunki : ekonomia, rachunkowość,
finanse lub pokrewne,
• doświadczenie w obszarze kontroli/audytu lub księgowości min 2 lata,
• znajomość ustawy o finansach publicznych i rachunkowości,
• znajomość Prawa zamówień publicznych,
• bardzo dobra znajomość programów MS Office ze szczególnym
uwzględnieniem Excel.

Wymagania dodatkowe:

• mile widziana znajomość ustaw o organizowaniu i prowadzeniu działalności
kulturalnej,
• mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze kultury,
• umiejętność efektywnej pracy zespołowej oraz indywidualnej,
• umiejętność analityczne.
• terminowość i dokładność.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę;

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

• dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym
m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do
wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

• możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych
realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

• prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;

• dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz.

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

*Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.