Stanowisko

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

27.12 26.01

Słowa kluczowe
  • Kadry

Opis stanowiska

• Administrowanie sprawami pracowniczymi oraz koordynowanie obiegu dokumentów personalnych,
• Sporządzanie, prowadzenie, aktualizowanie, akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej,
• Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
• Przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy,
• Przygotowywanie umów cywilno-prawnych,
• Zgłaszanie do ZUS i wyrejestrowywanie z ZUS pracowników, członków rodzin, zleceniobiorców i wykonawców,
• Sporządzanie dokumentacji/sprawozdań ZUS, PIT/PDOF, IFT, GUS, PFRON, PPK,
• Sporządzanie do ZUS dokumentacji zasiłkowej,
• Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z KZP, ubezpieczeń grupowych,
• Bieżąca kontrola nad badaniami profilaktycznymi i szkoleniami BHP pracowników,
• Bieżąca współpraca w zakresie opracowywania wewnętrznych regulaminów, instrukcji i procedur,
• Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych,
• Sporządzanie list płac dla pracowników oraz osób zatrudnionych w formie umów cywilno-prawnych,
• Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązują instrukcją,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub wykształcenie średnie z ukończonych kursem,
• Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi,
• Praktyczna znajomość przepisów ZUS, prawa podatkowego i prawa pracy,
• Znajomość programu Płatnik, Optima,
• Posiadanie profilu zaufanego na ZUS PUE,
• Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Dodatkowe wymagania:
• Znajomość zagadnień kadrowych związanych z ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej oraz o wynagrodzeniu osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi,
• Znajomość przepisów dotyczących zawierania umów cywilno-prawnych z nierezydentami,
• Doświadczenie zawodowe w instytucji kultury,

Oferujemy

• Pracę w rozwijającej się instytucji kultury z 44-letnią tradycją,
• Stabilne zatrudnienia,
• Możliwość bieżącego rozwoju zawodowego,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 26 STYCZNIA 2022 na adres email: kadry@teatrkto.pl
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji, możecie Państwo w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Teatr KTO – Instytucją Kultury Miasta Krakowa, adres: ul. Krowoderska 74, 31-158 Kraków w celu realizacji procesów rekrutacji.”