Stanowisko

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI WIZUALNEJ

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

05.01 04.02

Słowa kluczowe
  • Fotografia
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie:
1. udział w typowaniu obiektów, przygotowaniu procesów niezbędnych do wykonania dokumentacji wizualnej (w tym planowanie zakupów inwestycyjnych)
2. opracowanie metadanych dokumentacji wizualnej
3. udział w procesie wykonania dokumentacji wizualnej
4. archiwizacja dokumentacji wizualnej zbiorów w repozytorium cyfrowym oraz w programie do inwentaryzacji zbiorów
5. sporządzanie planów rocznych i wieloletnich dokumentacji wizualnej dla obiektów ze zbiorów MGW
6. kontrola jakości pracy związanej z wykonaniem dokumentacji wizualnej
7. wykonywanie zleceń związanych z udostępnianiem cyfrowych odwzorowań obiektów wraz ze skanowaniem obiektów
8. tworzenie polityki udostępniania cyfrowych odwzorowań obiektów
9. współpraca przy tworzeniu serwisu do udostępniania cyfrowych odwzorowań obiektów
10. samodzielne prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem obiektów do kolekcji

Wymagania

Wymagania:
- znajomość programów do obróbki graficznej (mile widziana znajomość pakietu Adobe)
- wiedza z zakresu wykonywania i zarządzania dokumentacją wizualną zbiorów
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- znajomość języka angielskiego

Doświadczenie i umiejętności:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie humanistyczne)
- dobra organizacja czasu pracy
- samodzielność w wykonywaniu zadań
- gotowość do poszerzania wiedzy w zakresie digitalizacji
- dokładność, skrupulatność, obowiązkowość
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podwyższania kwalifikacji,
- pracę w małym zespole w atrakcyjnym komunikacyjnie miejscu w Centrum Warszawy

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny i CV z podanym przebiegiem nauki i pracy zawodowej. Aplikacje prosimy nadsyłać w terminie do 4 lutego 2021 roku na adres: praca@1943.pl, umieszczając w temacie wiadomości kod: SPECJALISTA DS DOKUMENTACJI WIZUALNEJ

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.