Stanowisko

Specjalista ds. Badań i Analiz

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
1. Koordynacja merytoryczna i organizacyjna zadań związanych z przygotowaniem
cyklicznych publikacji opracowywanych w Dziale.
2. Prowadzenie zakładki dotyczącej badań na stronie internetowej Narodowego
Centrum Kultury i profilów Działu na portalach społecznościowych.
3. Popularyzacja wiedzy eksperckiej i naukowej z dziedzin istotnych dla polityki
kulturalnej.
4. Obsługa badań i ewaluacji realizowanych na zamówienie Narodowego Centrum
Kultury, w tym przygotowywanie zapytań ofertowych, ocena ofert, kontrola
jakości realizacji badań, weryfikacja poprawności wykonania usług.
5. Udział w przygotowaniu konferencji, seminariów i warsztatów.
6. Prowadzenie analiz i sporządzenie ekspertyz dotyczących kultury.

Wymagania

Kogo szukamy?
Poszukujemy osoby posiadającej umiejętność planowania i zarządzania projektami, mającej zdolności analityczne oraz umiejętność weryfikowania i syntetyzowania informacji, osoby systematycznej i skrupulatnej.

Wymagania niezbędne:
1. Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
2. Praktyczna znajomość programów do analizy danych ilościowych bądź
jakościowych.
3. Umiejętność interpretacji wyników badań oraz komunikowania ich w różnych
formatach i mediach.

Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu publikacji.

Oferujemy

Oferujemy:

•umowę o pracę;

•możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

•dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym
m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji,
premie uznaniowe, paczka świąteczna;

•możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych
przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

•prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

•dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio/materiały dokumentujące doświadczenie poprzez formularz:

formularz

Rekrutację przewidujemy zarówno w formule zdalnej jak i stacjonarnej

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.