Stanowisko

Specjalista ds. archiwum

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

18.11 05.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• sporządzanie i uaktualnianie dokumentacji związanej z prowadzeniem archiwum;
• przejmowanie dokumentacji spraw zakończonych z poszczególnych komórek organizacyjnych;
• przechowywanie i zabezpieczanie zgromadzonej dokumentacji oraz prowadzenie jej ewidencji;
• przeprowadzanie skontrum dokumentacji;
• porządkowanie przechowywanej dokumentacji;
• udostępnianie przechowywanej dokumentacji pracownikom NFM oraz kontroli zewnętrznej;
• wycofywanie dokumentacji ze stanu archiwum zakładowego w przypadku wznowienia sprawy w komórce organizacyjnej;
• przeprowadzanie kwerend archiwalnych;
• przeprowadzanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej;

Wymagania

WYMAGANIA:
• ukończone studia licencjackie / magisterskie lub wyższe zawodowe ze specjalnością archiwistyka / zarządzanie dokumentacją współczesną lub ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny II stopnia/;
• co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku archiwisty,
• umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
• umiejętność koordynacji działań i współpracy z innymi działami;
• samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy;
• komunikatywność i elastyczność.
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z dokumentem elektronicznym, znajomość systemu EZD;
• doświadczenie w pracy w systemie bezdziennikowym;
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• stabilną pracę w renomowanej Instytucji;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w szkoleniach;
• dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki języków obcych;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
• przyjazną atmosferę pracy;
• udział w współtworzeniu wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności np. referencje.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać drogą mailową na adres e-mail praca@nfm.wroclaw.pl z dopiskiem „Specjalista ds. archiwum” w terminie do 28.11.2021r.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.