Stanowisko

Specjalista ds. administracyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

26.04 07.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

1.Stosowanie się do ustalonych zasad i zarządzeń instytucji;
2. Realizacja prac biurowo-administracyjnych;
3. Nadzór nad obiegiem dokumentów;
4. Zawieranie, odnawianie i rozwiązywanie umów z dostawcami;
5. Nadzorowanie wykonywania umowy, przeprowadzanie odbioru przedmiotu umów;
6. Udział w przygotowywaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej, w tym:
-przeprowadzanie rozeznania rynku, szacowanie wartości zamówienia, sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, uczestniczenie w postępowaniu jako członek komisji przetargowych,
7. Wyszukiwanie potrzeb remontowych powstałych na skutek eksploatacji budynków instytucji;
8. Identyfikowanie oraz zgłaszanie wszelkich zagrożeń, przeszkód, usterek do firm konserwatorskich;
9. Prawidłowe archiwizowanie dokumentacji w zakresie robót budowlanych, remontów, konserwacji, itp.
10. Wsparcie w zakupie urządzeń, materiałów i w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania

1. Umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem
2. Zdolności analityczne
3. Dokładność, skrupulatność
4. Dobra znajomości pakietu MS Office
5. Wykształcenie technicznego lub wyższe
6. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
7. Doświadczenie w realizowaniu projektów inwestycyjnych

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- praca w państwowej i nowoczesnej instytucji kultury;
- praca w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: grazyna.idziak@fina.gov.pl, umieszczając w temacie wiadomości nazwę stanowiska oraz swoje nazwisko. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).