Stanowisko

Specjalista ds. administracji / sekretariat

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

22.02 19.03

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

- opracowywanie sprawozdań administracyjnych;
- udział w opracowywaniu budżetu w zakresie wydatków administracyjnych;
- przygotowywanie dokumentacji o udzielenie zamówień publicznych;
- prowadzenie harmonogramu wynajmu i udostępniania pomieszczeń lub sprzętu;
- współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie administracji;
- realizacja zakupów biurowych i gospodarczych;
- sprawdzanie stanu zaopatrzenia w materiały biurowe i gospodarcze;
- planowanie bieżących napraw oraz ich koordynowanie;
- organizowanie okresowych przeglądów mienia;
- obsługa sekretariatu – telefony, korespondencja, prawidłowy obieg dokumentów,
- redagowanie pism, odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej;
- archiwizowanie dokumentów;
- zamieszczanie i aktualizacja informacji w BIP;
- obsługa urządzeń biurowych;
- bieżąca koordynacja i prowadzenie wewnętrznych rejestrów;
- przyjmowanie interesantów i gości.

Wymagania

- wykształcenie wyższe;
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w administracji biurowej (mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku);
- znajomość przepisów prawa (Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo zamówień publicznych, Ustawa o dostępie do informacji publicznej, Ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej),
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- zaangażowanie, sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
- terminowość i bardzo dobra organizacja pracy,
- wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
- mile widziana komunikatywna (w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę na pełen etat,
- bezpieczne warunki pracy; budynek wyposażony w windę oraz podnośnik (dostosowany do wózków inwalidzkich).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@dkpraga.pl z tytułem e-maila „Praca. Specjalista ds. administracji” do dnia 19 marca 2021 r.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
- Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, zawartych w CV przez Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy z siedzibą przy ul. Dąbrowszczaków 2, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
- Opcjonalnie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy z siedzibą przy ul. Dąbrowszczaków 2 w celu wykorzystania do kolejnych procesów rekrutacji.