Stanowisko

Skeretarka/Sekretarz

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

22.11 05.12

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Zakres zadań na stanowisku:
- Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów i informacji w instytucji zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
- Prowadzenie kalendarza instytucji, umawianie spotkań, kontakt z interesantami, nadzór nad skrzynkę emailową sekretariatu (zarządzanie mailami oraz raportowanie przełożonym o najważniejszych wiadomościach).
- Przyjmowanie korespondencji i jej wysyłanie.
- Przyjmowanie przesyłek oraz przekazywanie ich do odpowiednich działów.
- Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzeń i innych dokumentów służbowych oraz dbałość o ich prawidłowe przechowywanie.
- Przyjmowanie interesantów oraz obsługa telefonów – udzielanie merytorycznych informacji dotyczących działalności instytucji.
- Redakcja i korekta pism wychodzących z instytucji.
- Archiwizacja dokumentów, zgodnie z wymogami instrukcji kancelaryjnej.
- Nadzór nad bazą danych zawierającą spis osób i instytucji współpracujących z instytucją .
- Przygotowywanie przesyłek pocztowych – zakup znaczków, sporządzanie list adresowych (we współpracy z innymi działami), adresowanie, wysyłka.
- Monitoring projektów, festiwali, przeglądów, konkursów i innych działań merytorycznych instytucji w zakresie przekazywania informacji i dokumentów pomiędzy koordynatorami projektów a pozostałymi pracownikami i współpracownikami instytucji.

Wymagania

- Dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office;
- Rzetelność oraz sumienność;
- Dobra organizacja pracy, samodzielność.

Oferujemy

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
- praca w dynamicznym, rozwijającym się zespole
- ciekawe wyzwania w instytucji kultury
- możliwość rozwoju zawodowego

- Oferty prosimy przesłać w terminie do dnia 05.12.2021 roku mailem na adres: sdk@sdk.waw.pl. Oferty powinny zawierać CV
- Oferty dostarczone po upływie podanego powyżej terminu lub bez kompletu wymaganych dokumentów (CV) nie będą rozpatrywane.
- Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.