Stanowisko

Reżyser transmisji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

do 3000 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

03.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Film
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Do projektu Polska Światłoczuła poszukujemy osoby, która zajmie się techniczną stroną realizacji filmowych tras, opieką nad sprzętem kinowym, obsługą strony internetowej.

Zapewniamy szkolenie z obsługi naszego sprzętu kinowego, projektora DCP, obsługi kopii filmowych DCP, prowadzenia transmisji online.

Do głównych zadań należy:
- praca biurowa w nieregularnych godzinach (biuro Polski Światłoczułej znajduje się w Warszawie, Międzylesiu)
- nieregularne wyjazdy w kilkudniowe trasy z filmami i twórcami. Trasy na terenie całego kraju
- ustawienie i skalibrowanie sprzętu, m.in. projektora DCP, dźwięku
- instalowanie aktualizacji oprogramowania i systemów służących do obsługi projekcji DCP
- nadzór nad prostą transmisją on-line
- realizacja spotkań online (zoom)
- obsługa strony internetowej (dodawanie treści, proste projektowanie strony www)

Wymagania

Wymagania:
- podstawowa znajomość oprogramowania graficznego i do montażu wideo,
- biegła obsługa komputera (PC/MAC),
- znajomość typowych interfejsów wideo (DVI,SDI,HDMI),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, polskiego,
- umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji ze współpracownikami,
- mile widziane prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu Vana oraz zainteresowanie kinem/ polskim filmem.

Oferujemy

Praca w Polsce Światłoczułej to bliskie spotkanie z polskim kinem i jego twórcami oraz praca w młodym, zaangażowanym zespole.

Warunki aplikowania

zgłoszenia/ pytania: jagoda@polskaswiatloczula.pl