Stanowisko

Redaktor news

Umowa
staż / praktyki / zdalna
Miasto
WARSZAWA
Dolnośląskie / Kujawsko-pomorskie / Lubelskie / Lubuskie / Łódzkie / Małopolskie / Mazowieckie / Opolskie / Podkarpackie / Podlaskie / Pomorskie / Śląskie / Świętokrzyskie / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie / Zachodniopomorskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

29.04 31.07

Słowa kluczowe
  • Nowe media

Opis stanowiska

Kreatywne wyszukiwanie informacji, redagowanie, pisanie artykułów newsowych.

Wymagania

To oferta dla Ciebie jeśli:
• Prawidłowo posługujesz się językiem polskim
• Jesteś absolwentem uczelni lub jeszcze studiujesz, preferowane kierunki: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, politologia, marketing i pokrewne
• Potrafisz obiektywnie oceniać zdarzenia
• Jesteś kreatywny/a i masz lekkie pióro
• Masz łatwość w szybkim wyszukiwaniu informacji

Oferujemy

Co oferujemy?
• Praca o charakterze wolontariatu, możliwość odbycia praktyk oraz stażu.
• Dla najlepszych legitymacje prasowe oraz stały kontakt z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia albo poszerzenia aktualnego
• Dla osób współpracujących z nami wystawiamy odpowiednie do zajmowanego stanowiska referencje i rekomendacje
• Możliwość pracy zdalnej dostosowanej do Ciebie

Jak się zgłosić? Piszesz na adres redakcja@medianarodowe.com w tytule koniecznie dopisz „staż”. Napisz kilka zdań o sobie, o swoim doświadczeniu, wykształceniu i pasjach. Daj nam chwilę na odpowiedź 😉