Stanowisko

REDAKTOR INICJUJĄCY

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.10 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Literatura

Opis stanowiska

Zatrudnimy na pełny etat redaktora inicjującego w dziale nowych tytułów

Jeśli poszukujesz stabilnej, atrakcyjnej pracy w najstarszej polskiej uczelni, a zarazem jesteś kreatywny i pomysłowy, zapraszamy do Zespołu Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Podstawowy zakres pracy:
- tworzenie planu wydawniczego;
- pozyskiwanie praw do nabywania tytułów i materiału ilustracyjnego;
- prowadzenie, kontrola i koordynowanie spraw związanych z powierzonymi tytułami na wszystkich etapach procesu nabywania książki;
- koordynowanie zawierania umów;
- współpraca z autorami, agentami, tłumaczami, redaktorami etc.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- dobra znajomość międzynarodowego i krajowego rynku książki;
- wykształcenie wyższe;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość innych języków
- mile widziane umiejętności negocjacyjne i doświadczenie w koordynacji pracy zespołu.

Pożądane cechy:
- dobry kontakt z ludźmi i łatwość nawiązywania kontaktów;
- zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań; - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz samodzielność w organizacji. pracy własnej;
- mile widziane chęć uczenia się nowych umiejętności.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz stałe
- wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników;
- wszechstronny rozwój zawodowy w środowisku naukowym;
- w pakiecie socjalnym między innymi dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i kart sportowych.

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy składać na adres: Wydawnictwo UJ, ul. Michałowskiego 9/2, 31-126 Kraków lub rekrutacja@wuj.pl. Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.
Warunkiem przyjęcia do pracy jest zatrudnienie w ramach stosunku pracy wyłącznie w Wydawnictwie UJ.
Wydawnictwo zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się na stronie https://wuj.pl/praca-u-nas