Stanowisko

Przewodnik

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Rzeszów
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

13.03 31.05

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Nowe media

Opis stanowiska

- Nadzór nad ekspozycją,
- Samodzielne oprowadzanie po wystawach Rzeszowskich Piwnic,
- Opracowywanie scenariuszy warsztatów i spotkań związanych z historią miasta Rzeszowa

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe - mile widziane historyczne,
- Znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego na poziomie B2 lub C1,
- Znajomość historii Rzeszowa,
- Doświadczenie w wykonywaniu zadań przewodnika muzealnego lub podobnych,
- Doświadczenie w pracy lub współpracy z instytucjami muzealnymi, innymi instytucjami kultury, edukacji lub podmiotami obsługi turystycznej,
- Praktyczna umiejętność obsługi urządzeń multimedialnych,
- Gotowość do pracy w weekendy,
- Predyspozycje osobowościowe: terminowość, odpowiedzialność, komunikatywność, kultura osobista,
- Niekaralność,
- Dyspozycyjność.

Oferujemy

- Umowę zlecenie,
- Elastyczne godziny pracy (umożliwiające pogodzenie grafika np. ze studiami),
- Szanse na rozwój i szkolenia dla kadr kultury,
- Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia (w przypadku absolwentów bez doświadczenia)
- Klimatyczne miejsce pracy oraz otwarty i sympatyczny zespół.

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: rzeszowskiepiwnice@rzeszowskiepiwnice.pl, do dnia 31.05.2023r. z adnotacją: przewodnik w Rzeszowskich Piwnicach. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.